עיצוב ותכנון

אנחנו מגיעים מעולמות העיצוב. אנחנו מבינים וחיים עיצוב. לכן קל לנו להתחבר למעצבים והאדריכלים שלכם או לחילופין לקשר אתכם לאנשי עיצוב שיתאימו לכם.
עיצוב ותכנון יעילים מתחילים כבר בשלב בחירת הנכס, לכן הדרך המומלצת עבורכם היא לשלב אותנו בתהליך מוקדם ככל האפשר. 

אנו מנחים, מייעצים ומסייעים בבחינת כדאיות רכישה של נכסים וכדאיות עסקית לפרויקטים מסחריים. במסגרת התהליך נבחן את הצרכים, נבנה פרוגרמה תכנונית ונסייע בבחירת הנכס המתאים ליישומה.

הצלחת תהליך הבניה תלויה בתכנונו ולכן העבודה שלנו מתחילה בתכנון תקציבי, תכנון לוחות זמנים ובחינה וניתוח של העיצוב והתכנון. תכנון מקצועי, איכותי ומנוסה יסלול עבורכם את הדרך הבטוחה ביותר להצלחת הפרויקט.

בשלב התכנון אנחנו מלווים את צוות העיצוב ומקפידים לבחון את התוכנית העיצובית מהזווית היזמית. הליווי שלנו מאפשר תמיכה מקצועית לצוות המעצבים והמתכננים וייעוץ באופן התאמת החלל לצרכים ולכלל הנסיבות. שיתוף הפעולה ביננו ובין הצוות המתכנן שלכם הוא מפתח לעמידה בתקציב ובזמנים תוך הקפדה על הפרטים הקטנים בעיצוב שעושים את כל ההבדל בתוצאה. 

הכרת הפרויקט מהשורש מאפשרת לנו לבנות את הצוות הנכון לניהול הפרוייקט ולהעניק לכם את התוצאה הטובה ביותר בראש השקט ביותר. ניהול תהליך העיצוב מותאם בצורה מדוייקת לתכנית התקציבית ובסיומו יוצג בפניכם פתרון עיצובי מלא עם התחייבות לעמידה בתקציב.