מי אנחנו

פרט לפרט הוקמה מתוך ההבנה שהסוד להצלחה טמון ביכולת הסנכרון בין אנשי המקצוע השונים ובין שלבי הפרוייקט. ההתמחות בקשרים העדינים שבין העיצוב, התכנון והביצוע היא המפתח לקבלת החלטות שקולות בזמן אמת שיובילו לתוצאה הטובה ביותר עבורכם. 

השותפים בחברה יוצרים שילוב התמחויות ייחודי הכולל: ניהול פרויקטים, יזמות נדל"ן, רישוי, ניהול עסקים ועיצוב פנים ובעלי ניסיון במגוון רחב של פרוייקטים, בענף הבניה והנדל"ן. 

הניסיון הרב שצברנו, כל אחד בתחומו, ההיכרות העמוקה שלנו עם תהליכי הבניה ובעיקר ההבנה שלנו את האתגר העומד בפני כל מי שעומד בפני פרויקט שיפוץ או בניה חיזקו אצלנו את הרצון לספק לבעלי עסקים וחברות שליטה מלאה ושקט תעשייתי לאורך כל תהליך הקמת חללי העבודה או המסחר.

גיל שמעוני

מנכ"ל שותף
B.Design אדריכל פנים

אחרי 15 שנה כבעלים של סטודיו לעיצוב ועשור כמרצה לעיצוב, חייתי, לימדתי ונשמתי עיצוב והבנתי שהצלחתו של כל פרויקט טמונה בסנכרון המושלם בין הצרכים של הלקוח, החלומות של האדריכל וניהול מוקפד של המבצעים בשטח. לשם כך חברתי לקובי חמו ויחד הקמנו את פרט לפרט.

במהלך שנות עבודתי עיצבתי פרויקטים רבים של מגורים, סביבות עבודה, פרויקטים מסחריים ועוד. אני מכיר את תהליכי הבניה לעומק ויודע להפוך את החלום שלכם לעסק מתפקד.

הנוכחות שלי בפרוייקט מספקת למעצב או לאדריכל זרוע ביצועית בשטח שבעזרתה הוא מממש את עיצוביו בדרך הטובה והיעילה ביותר ומאפשרת ללקוחות עין מקצועית נוספת לבחינת עבודת התכנון והעיצוב.

קובי חמו

מנכ"ל שותף סא"ל במיל', משפטן, יזם ומנהל פרויקטים מוסמך הטכניון, מפקח בניה בכיר.

לאחר 25 שנות שירות צבאי שכללו ניהול פרוייקטים במגוון תחומים, תפקידי לחימה ועבודות מטה מורכבות – השתחררתי מצה"ל, ובשנים האחרונות אני מנהל פרוייקטים וביצוע של עשרות אלפי מטרים של חללי עבודה ושטחים מסחריים. 

החיבור שלי עם גיל נולד כאשר תכנן ועיצב את ביתי הפרטי. שילוב החשיבה היצירתית שלו ויכולות הניהול שלי הביאו לעמידה בלוחות זמנים מאתגרים, עמידה במסגרת תקציב קשוחה ומעבר לכל תוצאה אשר עונה בשלמותה על כלל צרכינו.

לתפיסתי פרוייקט הקמת החלל של כל עסק הוא חלק משמעותי מהתוכנית העסקית וקשור באופן ישיר להצלחת העסק. הנחת הבסיס שלי בעבודה היא שהצלחת הפרויקט מבוססת על הבנה מלאה של צד הלקוח ובהתאם אני שומר על האינטרסים העסקיים שלכם לאורך כל התהליך.